Ceny a varianty web stránok

Vyberte si, ktorá cena web stránky vám najviac vyhovuje. Ak sa neviete rozhodnúť, zvoľte si lacnejší variant, kedykoľvek môžeme web stránku upraviť.

Podrobnejšie informácie o obsahu web stránok

Jednostránková web stránka je vhodná pokiaľ si želáte mať na webe len základné údaje o vašej firme, službách, kontakné údaje a kontaktný formulár. V cene web stránky je menu vytvorené, tak, že po kliknutí na položku v menu sa stránka automaticky plynule posunie na nižšiu časť stránky, kde sa nachádza konkrétny obsah.

Štandardná web stránka obsahuje väčšie množstvo informácií. Súčasťou je menu s podstránkami o vás alebo vašej firme, služby a produkty, referencie, cenník,  stránka s kontaktnými údajmi a kontaktným formulárom.

Kompletná firemná web stránka je ideálna ak plánujete mať na webe rozsiahlejší obsah. Podstránky budú obsahovať dlhšie texty, obrázky, tabuľky, prepojenie na sociálne siete, jeden alebo viac kontaktných formulárov. V prípade potreby je okrem hlavného menu možné vytvoriť jedno alebo viac podmenu pre lepšiu prehľadnosť a orientáciu na webe. Blog a pravidelné prispievanie blogových článkov vám vie zabezpečiť stálu násťevnosť vášho webu.

V cene web stránky vám vieme na mieru prispôsobiť rozloženie domovskej stránky a podstránok. Máte na výber zo širokej škály ikon, obrázkov a elemontov, ktoré dopĺňajú váš web a dodávajú mu jedinečný design. Všetky nami vytvorené web stránky disponujú bezpečnoctným SSL certifikátom, nastaveniami Cookies a Cookies lištou, stránkou o ochrane osobných údajov. Postaráme sa o pravidelné zálohovanie a aktualizácie webu, inštaláciu a aktualizovanie pluginov.

|

Potrebovala som rýchlo a kvalitne vytvoriť web stránku mojej novej firmy. Našťastie som využila služby webdesign.secutreo a som spokojná.

 

Ing. A. Paulenová

 

Secutreo, s.r.o.
Prievozská 4/D, Blok E 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov

info@secutreo.sk

+421 905 409 750

Chcete novú web stránku? Vyžiadajte si cenovú ponuku.