Ak hľadáte firmu, ktorá vám vytvorí web stránku na mieru, ale neviete podľa čoho si vybrať, v našom blogu sa dozviete 5 základných kritérií, na ktoré sa pri výbere zamerať.

1. vyberte si firmu, ktorej web stránka vyzerá pekne

Ak sa niekto venuje tvorbe web stránok, jeho vlastná web stránka by mala vyzerať perfektne a odzrkadlovať jeho zručnosti v oblasti web designu. Pozrite si a porovnajte web stránky rôznych firiem a zvážte, ktorá sa vám páči najviac, a ktorá spĺňa parametre, ktoré by v dnešnej doba mala moderná web stránka spĺňať.

2. pozrite si referencie

Je dobré, keď firma, ktorá vytvára web stránky má na svojom webe zverejnené ukážky a odkazy na web stránky, ktoré v minulosti už vytvorili. Keď si jednotlivé web stránky pozriete, získate predstavu o tom aké typy webov firma vytvára, ako sú graficky a obsahovo spracované.

3. porovnajte ceny web stránky

Pozrite si či má firma uvedené ceny web stránok, prípadne doplnkových služieb. Na základe toho si viete určiť rozpočet koľko ste za web stránku ochotný zaplatiť a vyhnete sa tým neprimerane vysokej cene alebo príplatkom navyše.

4. servis, údržba, podpora

Práca sa nekončí tým, keď je web stránka vytvorená. Na to aby bola web stránka stále aktuálna, je potrebné ju pravidelne aktualizovať, zálohovať, prípadne dopĺňať o nové informácie.  Tieto služby by vám automaticky mali byť poskytnuté spolu s vytvorením web stránky, aby váš web dlhodobo fungoval, tak, ako má.

5. spôsob komunikácie

Spoľahlivá firma by mala čo najskôr odpovedať na e-maily a telefonáty, snažiť sa poskytnúť všetky potrebné informácie, odpovedať na otázky, informovať vás o stave vašej web stránky, zbytočne neodkladať potrebné úpravy a aktualizácie na web stránke.

Čo dodať na záver?

Ak nájdete firmu, ktorá spĺňa tieto body neváhajte ju kontaktovať a dohodnete si konzultáciu.

Secutreo, s.r.o.
Prievozská 4/D, Blok E 821 09 Bratislava – mestská časť Ružinov

info@secutreo.sk

+421 905 409 750

Chcete novú web stránku? Vyžiadajte si cenovú ponuku.